Tatlıkuyu Mahallesi, Körfez Caddesi, 1313/3 Sk.No:13 A Gebze/Kocaeli

0 (262) 644 51 92

0 (262) 644 51 93

info@temaelektronik.com

0 Sepete git

Hakkımızda 

Tema Endüstriyel Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. 2004 yılında ülkemiz sanayisinin yüzde 40'ının bulunduğu Kocaeli-Gebze de kurulmuştur.

Günümüzde üretimin teknolojik makine ve ekipmanlar ile yapılması sebebiyle, gelişmelere ayak uyduramayan kurumların rekabet şansı kalmamıştır. Üretimde teknolojik cihazların yaygınlaşması,bu cihazların çevresel nedenler ve kirli enerji kaynaklı arızalarını beraberinde getirmiştir. Yaşanılan arızalar üretim, zaman ve maddi kayıpları artırarak, profesyonel teknik destek ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Firmamız başta olmak üzere ülkemizde birçok kişi ve kurum yukarıda bahsettiğimiz kayıpların önlenmesi için çalışmaktadır. Bu firmaların desteklenmesi herkes için önemlidir. Henüz teknoloji ülkesi olmadığımızdan, işletmelerin döviz ödeyerek satın aldığı, cihaz ve yedek ekipmanların onarımının ülkemizde yapılması ve üretilmesi hepimizin çıkarınadır.İç piyasada onarılan teknolojik bir cihaz; paramızın iç piyasada kalmasını sağlamakta,onarımı yapan yerli firma,yaptıran işletme ve en başta da ülkemizin dış ticaret açığının azalmasına destek olmaktadır.

Biz bu amaçlar çerçevesinde elimizden geleni en hızlı ve en verimli bir şekilde yapmaya çalışıyoruz.
Teknik konulardaki eksikliklerin ve ihtiyaçların karşılanması için hizmet alanlarımızı aşağıda gördüğünüz 4 ana grupta topladık.