Tatlıkuyu Mahallesi, Körfez Caddesi, 1313/3 Sk.No:13 A Gebze/Kocaeli

0 (262) 644 51 92

0 (262) 644 51 93

info@temaelektronik.com

0 Sepete git

Periyodik BakımFirmamız mevcut çalışan sistemlerinizin ayakta kalması, her zaman çalışabilir olması, minumum duruş süreleri için periyodik bakım hizmetleri verir. Ayrıca yeni satın alınacak veya mevcut sistemlerle ilgili danışmanlık hizmetleri de vermekteyiz. Makine veya Sistemlerinizde oluşan PLC, operatör panel,kontrol kartları, güç kaynakları vb. arızalarına uzman ekibimiz, saat kavramı olmadan 7/24 Servis Bakım Hizmetleri vermektedir.

Bakım anlaşması yapılması durumunda uzman ekibimiz tarafından tüm sistemleriniz önceden incelenir. Bu inceleme sonucunda size bir rapor sunulur.

 

 

1) Mevcut sistemlerinizin var ise program yedekleri alınır. Bir kopya müşteriye verilir.

2) Mevcut malzeme yedekleriniz incelenir ve bulunması zor olan, risk oluşturan malzemelerin yedeklenmesi ile ilgili rapor verilir.

3) Tüm sistemin elektrik projeleri incelenir, bunların bir kopyası firmamız için çoğaltılır, alınır.

4) Sistemin daha iyi ve güvenli çalışması ile ilgili tespit edilen optimizasyon ve revizyonlar bu raporda müşteriye bildirilir.

5) Tüm sistemler kayıt altına alınır. Arıza durumunda firmamızdan arızaya müdahale edecek kişiler bu kayıtlara göre sorunu çözmek için hazır bir şekilde sisteme müdahale ederler.

Bakım anlaşması olamayan müşterilerimizde tüm hizmetlerde olduğu gibi, istenen hizmetin başlaması için teklifimizin yazılı olarak onaylanması gerekmektedir. Ayrıca hizmet ekibimizin müsaitlik durumu göz önünde bulundurulmak zorundadır. Eğer arızadan dolayı kayıplarınız çok yüksek ise, vakit kaybetmemek için firmamız ile bakım anlaşması yapabilirsiniz.


BAKIM ANLAŞMASININ AVANTAJLARI AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR


1) Bakım anlaşmalı müşterilerimizden, yazılı onay daha önceden alındığından yazılı onay beklenmez.

2) Ayrıca bakım anlaşmamızda arızaya müdahale zamanı garantisi vardır. Firmamıza arızayı bildirdikten sonra, bakım anlaşmasında taahhüt edilen süre içinde hizmet verilir. Anlaşması olmayan müşterilerde ise ekibimizin müsaitlik durumuna göre hizmet verilebilmektedir.

3) Bakım anlaşması yapılan müşterilerde önceden tüm sistemin var ise program yedekleri alınır. Daha önceden tüm sistemler incelenir. Stok listesi çıkarılır. Bu sayede sistemle ilgili tüm bilgiler firmamızda önceden elde edilmiş ve sistemler tanınmış olur. Böylece arızayı çözme süresi düşer. Üretim ve zaman kayıplarının önüne geçilmiş olur.